Közeleg az új szezon kezdete, a drukkereknek így időszerű beszerezniük a bérleteiket.
Már vehetnek bérletet a Fradi szurkolói
Megkezdődött a 36-szoros magyar bajnok és 24-szeres Magyar Kupa-győztes férfi labdarúgócsapat mérkőzéseire szóló bérletek értékesítése. A tavasszal a Ferencváros biztosan főtáblás lesz valamelyik európai kupasorozatban. Ez zsinórban a harmadik alkalom, hogy kivívta ezt az együttes.
A klub vezetősége kéri a szurkolók támogatását. A teljes idényre szóló belépők árát nem emelik meg, így szeretnék viszonozni a drukkereknek az eddigi támogatást. A bérletek értékesítése három szakaszban zajlik.
Akik az előző idény utolsó bajnoki mérkőzéséig beszerezték a bérletüket, 20%-os kedvezményben részesültek. Május 18-án éjféltől az első nemzetközi tétmérkőzés napján éjfélig a normál árhoz képest 10%-kal olcsóbban lehet szezonbérletet venni. Ezt követően teljes áron kínálják majd a bérleteket.
A bérletek a 16 bajnoki mérkőzésre és a Magyar Kupa-mérkőzésekre egyaránt érvényesek. Mindezen felül a bérletes szurkolók könnyebben juthatnak be a nemzetközi kupameccsekre. Ők ezekre a találkozókra elővásárlási jogot kapnak és fenntartják számukra a bérlettel megvásárolt helyüket.
A magyar bajnokság sorsolása már elkészült
Az MLSZ elkészítette a magyar labdarúgó-bajnokság első osztályának a sorsolását. A Ferencváros a nyitófordulóban a Paksi FC vendége lesz. Az első fordulót a július 25-26-ai hétvégén fogják lebonyolítani.
A zöld-fehérek az első hazai meccsüket a rákövetkező héten az újonc Vasas ellen játsszák a Groupama Arénában. A fővárosi derbire, azaz az FTC és az Újpest összecsapására szeptember első hétvégéjén kerül sor. Az Örökrangadó, azaz a Fradi-MTK mérkőzés az október 24-ei hétvégén lesz.
Nyitókép: Unsplash